Dietan Carbo 100g

Včetně dopravy Osobní odběr v ceně 0,00 Kč
Prodejní cena115,36 Kč
Prodejní cena bez DPH103,00 Kč
Popis

Kombinovaný bylinný přípravek s antimykotickou přísadou. Účinný k předcházení zažívacích poruch u telat, prasat a malých hlodavců. Současně přispívá ke zchutnění a zlepšení stravitelnosti krmiva.

Antimykotická přísada chrání zvířata před škodlivým vlivem mykotoxinů, vyvazuje volnou vodu a zabraňuje tvorbě plísní a spor. Absorbuje amoniakální látky, čímž zlepšuje životní prostředí zvířat i lidí. Stabilizuje strukturu v prostředí žaludku a střev. Zlepšuje organoleptické vlastnosti masa!

Dubová kůra , která obsahuje množství tříslovin působí protizánětlivě.

Rostlinné uhlí zabezpečuje pohlceni velké škály pevných látek, tekutin a plynů. Jsou zachytávány enterotoxiny vytvářené patogenními bakteriemi.

Dále obsažený zinek je významným stopovým prvkem nezbytným pro hospodářská zvířata. Stabilizuje buněčnou membránu a ovlivňuje prostupnost buněčných membrán, má vliv na imunobiologické procesy v organismu, působí antibakteriálně a adstringenčne. Nedostatek zinku se může projevovat podle stupně jeho úbytku v organismu snížením chuti k příjmu krmiva, nižší denní přírůstky, špatnou konverzi krmiva a celkově špatný růst zvířat.

Použití
Součást protiprüjmových opatření.

Dávkování
1-2 kg na 1 tunu krmiva. Podávat po dobu 5-7 dní.

Složení
klinoptiolit, dubová kůra, rostlinné uhlí, cukr řepný, oxid zinečnatý

Balení: 100 g