ROBORAN PRO SPÁRKATOU ZVĚŘ 20kg

Včetně dopravy Osobní odběr v ceně 0,00 Kč
Prodejní cena1210,72 Kč
Prodejní cena bez DPH1081,00 Kč
Popis

Vitamino-minerální přípravek pro spárkatou zvěř doplňuje krmnou dávku a vyrovnává potřebu vitamínů a minerálních látek. Obsahuje speciální aromatický přípravek, který zchutňuje krmné směsi. Doplňková směs se podává k posílení celkové tělesné kondice a ke zlepšení kvality paroží a snížení jeho lámavosti.

Použití:
Doporučuje se podávat důkladně promíchaný v melasovém krmivu nebo ve šrotech, na které je zvěř zvyklá. Daňkům a muflonům se podává v době od druhé poloviny března do konce července, jelenům a jelencům viržinským od začátku února do poloviny července.
Srncům od začátku prosince do konce března. Přípravek je vhodné podávat ve 2 - 4 týdenním předstihu před předpokládaným prvním shozem, nikoliv až od začátku shazování paroží. V honitbách s nižšší úživností a poruchami minerální výživy je vhodné podávat přípravek celoročně.

Dávkování:

Dančí zvěř 100 g denně
Jelení zvěř 120 g denně
Mufloní zvěř 50 g denně
Viržinská zvěř 75 g denně
Srnčí zvěř 30 g denně


Složení: Pšeničná mouka krmná, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, vitanímy A, D, E, niacin, stopové prvky - železo, zinek, měď, mangan, kobalt, jod, selen

Deklarované jakostní znaky:

Vápník 130 g/kg
Fosfor 55 g/kg
Sodík 30 g/kg
Nutriční doplňkové látky  
Vitamín A 60 000 m.j./kg
Vitamín D 10 000 m.j./kg
Vitamín E ( alfatokoferol ) 400 mg/kg
Měď 100 mg/kg


Balení:
7 kg, 20 kg,